Uwiecznić miłość to wpisać w serce jej żywy obraz

Jeśli szukasz profesjonalnej filmowej ekipy na weselę i ślub. Jeśli marzysz, aby film nagrany tego wyjątkowego dnia był ponadczasową pamiątką to wybór mojej firmy jest strzałem w dziesiątkę !

Wysoka jakość filmów

Wszystkie materiały realizujemy w jakości 4K. Zawsze pracujemy na możliwie najnowocześniejszym sprzęcie. Filmy poddawane są zaawansowanej korekcji kolorystycznej, dzięki czemu możemy oddać indywidualny klimat każdego zlecenia.

PROFESJONALNY I NOWOCZESNY MONTAŻ

Bardzo starannie dobieramy każde ujęcie, tak aby stworzyć z nich Waszą niepowtarzalną historię. Każda scena i cięcie idealnie dopasowywana jest do muzyki, nad szukaniem której spędzamy mnóstwo czasu. A wszystko to po to, żeby pozytywne emocje towarzyszyły Wam od pierwszej do ostatniej sekundy filmu i pozostały w Waszych sercach na zawsze.

DUŻA WIEDZA I OGROMNE DOŚWIADCZENIE

Wiele lat praktyki, wypracowany unikalny styl, setki zrealizowanych filmów od kameralnych, aż po wesela dla największych agencji Wedding Planner, duża dyskrecja oraz zgrany zespół realizatorów to gwarancja wykonania zlecenia na najwyższym poziomie - zawsze i wszędzie.

Czasem najtrudniej jest zrobić najprostsze zdjęcie

Wieloletnie doświadczenie jakie posiadam pozwala mi dostosować końcowy efekt do oczekiwań klientów. Przecież nie ma dwóch takich samych ślubów i wesel. Każda para ma inne wymagania. Na weselach goście bawią się na swój sposób w różnych sceneriach. Atmosfera wydarzeń zawsze jest unikalna. W swojej pracy przykładam szczególną wagę do uwiecznienia tych wyjątkowych momentów i atmosfery. - Michał Smagor

FILM ŚLUBNY

Oferujemy zróżnicowane pakiety nowoczesnych i dynamicznych filmów ślubnych

FILMY DLA FIRM

MS VIDEO STUDIO to nie tylko filmy ślubne, posiadamy duże doświadczenie w realizacji filmów dla firm, takich jak filmy korporacyjne, reklamowe, wizerunkowe, relacje z eventów i koncertów.

WARSZTATY I SZKOLENIA

Od wielu lat prowadzimy warsztaty z realizacji filmu ślubnego, operatorki, montażu oraz korekcji kolorystycznej. Michał Smagor jest wieloletnim partnerem Canon Polska jako specjalista w dziedzinie sprzętu EOS CINEMA. Prowadzimy kursy grupowe i indywidualne. Zapytaj o aktualną ofertę warsztatową.

ms videostudio

Klientom oferujemy zróżnicowaną i przejrzystą ofertę. Szeroki wybór pakietów i elementów uzupełniających pozwala na na skonstruowanie rozwiązania dokładnie dopasowanego do potrzeb najbardziej wymagającego klienta.

Nasza Galeria

Niech przemówią do Was nasze realizacje