O firmie

O nas

Nasza firma MS VIDEO STUDIO od wielu lat, jest jedną z wiodących firm w realizacji filmów ślubnych. Właściciel Michał Smagor należy do najlepszych polskich filmowców ślubnych. To on był pierwszym, który użył do filmowania lustrzanek cyfrowych (DSLR). Dziś jego realizacje to połączenie najlepszego sprzętu, ogromnego doświadczenia, kreatywności, stylu i dbałości o każdy element filmu decydujący o jego końcowym efekcie.

To, co tworzymy, to jest prawdziwe mini dzieło filmowe. Chociaż nikt nie spodziewa się po filmie ślubnym rozbudowanej akcji czy scen pościgów, to zapewniam Was, że emocje, nastrój, klimat, który zobaczycie w tych produkcjach dostarczy Wam więcej emocji, niż niejeden pełnometrażowy film. Swoją siedzibę mamy w Bielsku-Białej, pracujemy jednak na terenie całej Polski. Nie obce nam są też realizacje zagraniczne. Realizowaliśmy śluby w Anglii, Irlandii, Austrii, Niemczech, Włoszech, na Sycylii, Malcie oraz tak odległych zakątkach jak Dubaj, czy Abu-Dhabi. Dojedziemy wszędzie tam, gdzie będziemy mogli opowiedzieć naszymi filmami Waszą historię.

Współpracujemy z największymi i najlepszymi agencjami Wedding Planner w kraju. Dwukrotnie w latach 2016, oraz 2017 przyznano nam partnerski certyfikat honorowy Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych.

Zapraszamy do współpracy